Bohoslužby/Holy Masses

Bohoslužby/Holy Masses

  •  

    KATEDRÁLA SV. MIKULÁŠE (U Černé věže) 

    Pondělí 8:00 P.Richter
       
    Úterý

    8:00

    P.Kasal

     

    17:00

    P.Blažek

    Středa

    8:00

    P. Kasal

     

    17:00

    P.Novák

    Čtvrtek

    8:00

    P.Richter

    12:00

    P.Mareš

    17:00

     

    Pátek

    8:00

    P.Habart

     

    17:00

    P.Mareš

    Sobota    

    17:00

    P.Mareš

    Neděle

    9:00

    P.Mareš

    10:30 (latinská)

    P.Mareš

    17:00

    P.Habart

  •  

    OBĚTOVÁNÍ PANNY MARIE (Klášterní kostel na Piaristickém náměstí) 

    Středa    

    17:00 (kromě července a srpna)

    P.Blažek

    Sobota

    8:00

    P.Kasal

       
    Neděle

    8:00

    P.Blažek

    10:30 (trident)

    18:30 (v červenci a srpnu 19:30)

    P.Blažek

  •  

    SV. PROKOPA (Staroměstská ulice, Pražské náměstí)

    Pátek: 17:30 (v zimním období 16:30) P.Kasal

    Neděle: 8:30 P.Kasal

  •  

    SV. VÁCLAVA (Kostelní ulice, hotel Clarion)

    Neděle: 11:00 P.Novák

  •  

    SV. RODINY (Ulice Karla IV., u Biskupského gymnázia)

    Pátek: 7:07 (kromě července a srpna a mimo advent) P.Blažek

    Nepravidelně v sobotu v 16:00, anglické bohoslužby https://dekanstvicb.cz/clanek.php?id=2441 P.Kasal

  •  

    PANNY MARIE RŮŽENCOVÉ (,,Petrini“, Žižkova tř. 4)

    Pondělí     17:00
    Středa 9:00    
    Čtvrtek     16:00
    Sobota 9:00    
    Neděle 9:00 11:00 (řeckokatolická)  
  •  

    BOŽSKÉHO SDRCE PÁNĚ (,,Sestry Nejsv. Svátosti, Rudolfovská tř.)

    Pondělí: 18:00 P.Habart

    Úterý: 7:00 P.Madár

    Středa: 18:00

    Čtvrtek: 18:00 P.Habart

    Pátek: 7:00 P.Novák

    Sobota: 18:00 P.Novák

    Neděle: 8:00 P.Henzl

  •  

    SV. JOSEFA (,,Školské sestry de Notre Damme, Na Sadech)

    Pondělí: 6:30 (kromě července a srpna)

    Středa: 6:30 (kromě července a srpna)

    Čtvrtek: 6:30 (kromě července a srpna)

    Pátek: 6:30 (kromě července a srpna)

    Neděle: 6:30

  •  

    PANNY MARIE, KRÁLOVNY ANDĚLŮ (Nové Hodějovice)

    Neděle: 8:00 P.Brožka

  •  

    SV. JANA NEPOMUCKÉHO (ul. Gen. Svobody, u nemocnice)

    Pondělí: 8:00

    Středa: 18:00

    Pátek: 18:00

    Neděle: 11:00

  •  

    SV. VOJTĚCHA (,,Salesiáni“, Emy Destinové, Čtyři dvory)

    Pondělí     18:00
    Úterý     19:00 (v období od 1.6. do 30.9. v 18:00)
    Středa     18:00
    Čtvrtek     18:00
    Pátek 7:00    
    Sobota 7:30 15:00 (Máj) 16:00 (Hvízdal)
    Neděle 8:00 10:00 18:00
  •  

    SV. CYRILA A METODĚJE (Puchmajerova ul., Suché Vrbné)

    Pátek: 18:00 (v zimním období od 17:00) P.Brožka

    Neděle: 9:30 P.Brožka

  •  

    PANNA MARIA BOLESTNÁ (Dobrá Voda u Č. Budějovic)

    Úterý: 15:00 (Domov důchodců) P.Brožka

    Středa: 18:00 P.Brožka

    Neděle: 11:00 P.Brožka